Ціна вказана за S розмір.
- Бренд Easy Move, країна-виробник Китай.
- Валіза з еко-шкіри, який не боїться зовнішніх ударів.
- Всередині одне повноцінних віділення яке затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові які обертаються на 360*, та повністю безшумні.
- Є дві транспортувальні ручки, верхня та бокова які витримують навантаження до 32кг.
- Підкладка щільна водонепроникна.
- Вбудований кодовий замок (код по замовчуванню 000).
Розміри:
S - 58*38*25 см, об‘єм 40 л, є розширення
М - 68*44*27 см, об‘єм 70 л, є розширення
L - 77*48*31 см, об‘єм 100 л, є розширення
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 58 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴








