Кейс пластиковий, виготовлений зі зносостійкого матеріалу — полікарбонат + АБС-пластик.
- Ідеально підходить як додаткова ручна поклажа в літак, має розміри — 35*29*15cм .
- Кріпиться на валізу позаду (на резинці)
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура - чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 14 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 1.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





