
Чемодан пластиковый Wings 120, малий S беж
1 695 ₴
- В наличии
- Код: 120-S\ beyge
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні. обертаються на 360 градусів.
- Ідеально підходить у літак, як основний багаж, має розміри – 55*39*22см з врахуванням коліс.
- Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Усередині 2 повноцінних відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Шампань |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Да |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 40 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 695 ₴


