

Валіза пластикова Wings 120, середній M синій
2 550 ₴
- В наявності
- Код: 120-M\ blue
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна вказана за M розмір.
- Бренд Wings Польща, країна-виробник Китай.
- Валіза пластикова, виготовлена із АБС пластику.
- Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові які обертаються на 360*, та повністю безшумні.
- Є дві транспортувальні ручки, верхня та бокова які витримують навантаження до 32кг.
- Підкладка щільна водонепроникна.
- Вбудований кодовий замок (код по замовчуванню 000).
Розміри:
кейс - 35*29*15 см, об‘єм 14 л
XS - 50*32*20 см, об‘єм 28 л, вага 2,1 кг
S - 55*39*22 см, об‘єм 40 л, вага 2,6 кг
М - 67*46*26 см, об‘єм 70 л, вага 3,4 кг
L - 75*50*30 см, об‘єм 100 л, вага 4,5 кг
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴


