Валіза пластикова Snowball 49103, великий L зелений
4 995 ₴
- В наявності
- Код: 49103-L\ green
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна вказана за L розмір.
- Бренд Snowball Франція, країна-виробник Китай.
- Валіза пластикова, виготовлена із 100% поліпропілену, який не боїться зовнішніх ударів.
- Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові які обертаються на 360*, та повністю безшумні.
- Є дві транспортувальні ручки, верхня та бокова які витримують навантаження до 42кг.
- Підкладка щільна водонепроникна.
- Вбудований кодовий замок TSA (код по замовчуванню 000).
Розміри:
S - 55*39*20 см, об‘єм 40 л, вага 2,9 кг
М - 65*46*27 см, об‘єм 77 л, вага 3,8 кг, має додаткове розширення об‘єму
L - 75*51*32 см, об‘єм 115 л, вага 4,9 кг, має додаткове розширення об‘єму
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 115 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 4.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 995 ₴








