Ціна вказана за кейс розмір.
- Бренд Польський, країна-виробник Китай.
- Матеріал 100% оксфорд 1200ден, водовідштовхуючий.
- Всередині одне основне відділення та кишенька під сіточкою.
- Підкладка щільна водонепроникна.
Розміри:
Кейс 27/38/11 обʼєм 14 літр, ручна поклажу
S 55/38/20 обʼєм 40 літр, ручна поклажу до 13кг
М 65/43/27 обʼєм 70+20 літр, багаж до 24кг є розширення
L 78/50/30 обʼєм 100+20 літр, багаж до 28кг є розширення
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 18 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 11 см |
| Вага | 1.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




