Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — абс-пластик.
Має 4 коліщатка, що оборчується на 360 градусів. Ідеально підходить як ручна поклажа в літак, має розміри — 45 х 33 х 20 см з урахуванням коліс.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 2 положення.
Усередині 2 повноцінних відділення. Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Для дітей |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 24 л |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


