Дорожня подушка завдяки наповнювачу піна Меморі оберігає шию від затікання та підтримує її у комфортному положенні.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Подушка добре адаптується під контури шиї, що дозволяє добре відпочити під час довгої подорожі.
Чохол на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Подушка-подружка |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Самонадувна | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Дорожня |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴




