Розміри сумки: довжина-46 см; ширина-25 см; висота-27 см.
Виготовлена з водовідштовхувальної тканини.
Основне відділення сумки на міцній застібці та в середині є три кишені.
Неймовірно зручна форма яка підійде для подорожей і спортивних секцій.
Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розташовані на задній частині сумки.
Надійна металева фурнітура, яка витримує надтяжкі вантажі.
Виготовлена з водовідштовхувальної тканини.
Основне відділення сумки на міцній застібці та в середині є три кишені.
Неймовірно зручна форма яка підійде для подорожей і спортивних секцій.
Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розташовані на задній частині сумки.
Надійна металева фурнітура, яка витримує надтяжкі вантажі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴


