Ціна вказана за L розмір.
Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу -
полікарбонат + абс-пластик.
Має 4 подвійних коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується
в 3 положення.
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна,
водовідштовхувальна.
Розміри:
Хс 50/32/20 обʼєм 28 літр, колеса зйомні, ручна кладь до 7кг
S 55/38/21 обʼєм 40 літр, ручна поклажу до 10кг
М 61/41/24 обʼєм 55 літр, багаж до 18кг
L 71/47/28 обʼєм 85 літр, багаж до 23кг
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 85 л |
| Висота | 71 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 3.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴






