Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.
- Має 4 коліщатка, що обертаються на 360 градусів.
- Ідеально підходить у літак, як основний багаж, має розміри – 75*50*30см з урахуванням коліс.
- Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Усередині 2 повноцінних відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
- Є додаткове розширення в об'ємі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴






