Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — полікарбонат + абс-пластик.
- Має 4 знімні коліщатка, що оборчується на 360 градусів.
- Ідеально підходить як ручна поклажа в літак, має розміри — 50 х 32 х 20 см з урахуванням коліс.
- Є верхня ручка для перенесення й телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується в 3 положення.
- Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура — чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 28 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴





