Валіза пластикова MSC - поліпропілен 100%.
- Розмір S (58*42*23см)
- Бренд Турецький, країна-виробник Китай.
- Матеріал 100% поліпропілен, який не боїться зовнішніх ударів.
- Є дві ручки для перенесення – верхня та бічна. І висувна телескопічна ручка.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
- Фурнітура кольору валізи.
- Усередині два основні відділення. Одне застібається блискавкою, в іншому речі фіксуються ременями. Додатково є маленька кишенька під сіточкою для дрібниць.
- Підкладка щільна водонепроникна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MCS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 58 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 2.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴







