Валіза пластикова, виготовлена з ударостійкого та морозостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.
- Має 2 коліщатка.
- Ідеальний варіант для діток, як ручна поклажа, має розміри – 40*30*18см з урахуванням всіх зовнішніх елементів.
- Є верхня ручка для перенесення та телескопічна дюралюмінева ручка, в якої максимальна висота висувної ручки 70см
- Усередині 2 повноцінних відділення є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 22 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




