Ціна вказана за S розмір.
- Бренд Італійський, країна-виробник Китай.
- Матеріал 100% оксфорд 1200ден, водовідштовхуючий.
- Всередині одне основне відділення та кишенька під сіточкою.
- Має додаткову зовнішню кишеню.
- Збоку є ніжки, щоб ставити валізу в горизонтальному положенні.
- Коліщатка подвійні поліуретанові, безшумні.
- Є розширення об'єму у всіх розмірах.
- Ручка для перенесення верхня та бокова вшита в основу корпусу, що захищає від того, щоб не вирвалась.
- Підкладка щільна водонепроникна.
- Вбудований кодовий замок (код по замовчуванню 000).
Розміри:
С 55/38/24 обʼєм 40+10 літр, ручна поклажу до 13кг є розширення
М 65/43/27 обʼєм 70+20 літр, багаж до 24кг є розширення
Л 78/50/30 обʼєм 100+20 літр, багаж до 28кг є розширення
За будь якою інформацією звертайтесь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ormi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴







