



Кейс пластиковий Wings 120 Лавандовий
950 ₴
- В наличии
- Код: 120/ Case - Lavender
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кейс пластиковий, виготовлений зі зносостійкого матеріалу — полікарбонат + АБС-пластик.
- Ідеально підходить як додаткова ручна поклажа в літак, має розміри — 35*29*15cм .
- Кріпиться на валізу позаду (на резинці)
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура - чорна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кейс-пилот |
| Наличие колес | Без колес |
| Размер | Мини |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Фиолетовый |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 15 л |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 35 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴


