
Рюкзак Without Сompact Чорно-білий 19 л Міський рюкзак для ручної поклажі Чоловічий рюкзак для ноутбука
625 ₴
- Немає в наявності
- Код: Without Сompact
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак Without Сompact Чорно-білий 19 л Міський рюкзак для ручної поклажі Чоловічий рюкзак для ноутбука
Рюкзак Without Сompact - це стильний і зручний аксесуар, створений для активного міського життя. Рюкзак Without поєднує в собі функціональність, комфорт і оригінальний дизайн, що підходить для навчання, роботи, прогулянок і подорожей.
Особливості:
- Виготовлений із водовідштовхувальної тканини.
- Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, розміщених у внутрішній поверхні рюкзака.
- Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи.
- Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає змогу власнику не відчувати дискомфорт під час повсякденного використання.
- Для зручності вбудована додаткова кишеня для швидкого доступу, яка розташована на передній частині.
- Додаткові бічні кишені дають змогу збільшити місткість рюкзака на 20%.
Характеристики:
- Матеріал: 100% Поліестер
- Об'єм: 19 л.
- Колір: чорно-білий
- Розмір: Довжина-38; Ширина-27.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Without |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Візерунки і принти | Персонажі мультфільмів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴


