Очистка контента Відновити з бази
- Валіза пластикова виготовлена із поліпропілену 100%. Виробник Франція David Jones.
- Не боїться зовнішніх ударів.
- Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
- Ручка верхня для перенесення та бокова.
- Висувна ручка телескопічна алюмінієва.
- Колесика подвійні поліуретанові, обертаються на 360*.
- Підкладка водонепроникна, в колір валізи.
- Кодовий замок вбудований TSA.
- Фурнітура в колір валізи.
- Розмір L (77*53*28см, об‘єм 100л,)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 4.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 995 ₴






