Рюкзак спортивний Сірий 35 л Міський рюкзак для поїздок Сірий рюкзак з кишенею для ноутбука
825 ₴
- Немає в наявності
- Код: Bags-Grey/010
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак спортивний Сірий 35 л Міський рюкзак для поїздок Сірий рюкзак з кишенею для ноутбука
Спортивний рюкзак - це стильний і функціональний аксесуар, створений для активного міського життя, поїздок і навчання. Його продуманий дизайн, місткість і надійні матеріали роблять його ідеальним супутником на кожен день.
Особливості:
- Рюкзак має три відділення:
- більше основне відділення замикається на кодовий замок,
- друге відділення має кишеню для ноутбука,
- третє менше відділення має хороший органайзер на дрібнички.
- Рюкзак має дощовик, який можна одягнути за потреби.
- Ідеально підходить для габаритних ноутбуків діагоналлю до 15,6 дюймів.
- Неймовірно зручна форма та ортопедична дихаюча спинка дає змогу власникові не відчувати дискомевфорт під час буденного використання.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Колір: сірий
- Об'єм: 35 л.
- Розмір: Довжина-48; Ширина-33; Глибина-22см.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 35 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 22 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 33 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴







