



Рюкзак спортивний Чорний 30 л Легкий спортивний рюкзак на два відділення Міський рюкзак для роботи
775 ₴
- Немає в наявності
- Код: Bags-Black/07
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак спортивний Чорний 30 л Легкий спортивний рюкзак на два відділення Міський рюкзак для роботи
Спортивний рюкзак- це стильний і функціональний аксесуар, створений для активного міського життя, поїздок і навчання. Його продуманий дизайн, місткість і надійні матеріали роблять його ідеальним супутником на кожен день.
Особливості:
- Рюкзак має два відділення, більше основне відділення має кишеню для ноутбука, а друге менше відділення можна помістити формат А4.
- Ідеально підходить для габаритних ноутбуків діагоналлю до 15,6 дюймів.
- Неймовірно зручна форма та дихаюча спинка дає змогу власнику не відчувати дискомфорт під час повсякденного використання.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Колір: чорний
- Об'єм: 30 л
- Довжина: 46 см
- Ширина: 33 см
- Глибина: 18 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 33 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴


