Валіза пластикова, виготовлена зі зносостійкого матеріалу - полікарбонат+абс-пластик.
- Має 4 подвійні коліщатка, що обертаються на 360 градусів (їх можна зняти)
- має розміри – 50*32*19см з врахуванням коліс.
- Є верхня ручка для перенесення та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
- Всередині 2 повноцінних відділення, є фіксуючі ремені.
- Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
- Фурнітура чорна.
❗️Валіза розміру XS не має бокової ручки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ручная кладь |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Мини |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Желтый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 28 л |
| Высота | 50 см |
| Ширина | 32 см |
| Глубина | 19 см |
| Вес | 2.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴




