Кейс пластиковий виготовлений із поліпропілену 100%. Виробник Франція Snowball.
Не боїться зовнішніх ударів.
Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше на кнопках. Додатково кишенька під сіточкою та 4 кишені відкритого доступу, є зеркальце. Підкладка щільна водонепроникна.
Ручка верхня для перенесення.
В комплекті навісний замок, який закривається ключем та ремінець, щоб носити кейс на плечі.
На задній стінці резинка, щоб кріпити кейс на ручку валізи.
Фурнітура в колір кейсу.
Розміри (32*36*17см, об‘єм 16л, вага 1кг, кріпиться на валізу та має ремінець, щоб носити на плечі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Кейс-пілот |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Ключовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 16 л |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



