Ідеальний варіант ручної поклажі
Розміри: 42х30х20 (розширення по висоті)
Є розширення
Ідеально для ручної поклажі
Складається
Усередині одне основне відділення, кишеня відкритого доступу та потайна кишеня під блискавкою
Кріпиться на ручку валізи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴



