
Рюкзак рол-топ SG Empire Travel bag Синій із чорним 30 л Місткий рюкзак із 3д принтом Міський рюкзак
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: RKTB07047
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак рол-топ SG Empire Travel bag Синій із чорним 30 л Місткий рюкзак із 3д принтом Міський рюкзак
Рюкзак SG Empire Ролл-топ Travel bag - це стильний і функціональний аксесуар, створений для активного міського життя, поїздок і навчання. Його продуманий дизайн, місткість і надійні матеріали роблять його ідеальним супутником на кожен день.
Рюкзак виконаний з якісної тканини, оснащений міцною підкладкою і вологозахисними замками, що забезпечує надійний захист вмісту від дощу і вологи. Завдяки роллтоп-конструкції, обсяг рюкзака можна регулювати, а верхня частина надійно фіксується застібкою.
Особливості:
- Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, розміщених у внутрішній поверхні рюкзака.
- Ідеально підходить для габаритних ноутбуків діагоналлю до 15,6 дюймів.
- Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи.
- Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає змогу власнику не відчувати дискомфорт під час повсякденного використання.
- Для зручності вбудована додаткова кишеня для швидкого доступу, яка розташована на передній частині.
- Нижня частина роллтопа укріплена надійним матеріалом зі шкірозамінника.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Колір: синій з чорним
- Принт: 3D
- Об'єм: 30 л.
- Довжина: 45 см (+15см в розгорнутому вигляді)
- Ширина: 30 см
- Губина: 15 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SG Empire |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 300 г |
| Візерунки і принти | 3D ефект |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴


