Кейс пластиковий, виготовлений з ударостійкого та морозостійкого матеріалу — полікарбонат + АБС-пластик.
Ідеально підходить як додаткова ручна поклажа в літак, має розміри — 35*28*16см . Має ручку для кріплення на валізу.
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна. Фурнітура - коричнева.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кейс-пілот |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 15 л |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 16 см |
| Вага | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







