Кейс пластиковий Wings 147 жовтий
850 ₴
- В наличии
- Код: 147-BC\yellow
+380 (68) 293-23-24
- +380 (98) 201-86-96
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кейс пластиковий, виготовлений зі зносостійкого матеріалу — полікарбонат + АБС-пластик.
Ідеально підходить як додаткова ручна поклажа в літак, має розміри — 36*25*15см . Має резинку для кріплення на валізу.
Усередині 2 повноцінних відділення, є фіксувальні ремені. Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кейс-пилот |
| Наличие колес | Без колес |
| Размер | Мини |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Желтый |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 15 л |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 35 см |
| Глубина | 16 см |
| Вес | 0.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴


