Кейс пластиковий виготовлений із поліпропілену 100%. Виробник Франція Snowball.
Не боїться зовнішніх ударів.
Всередині два повноцінних віділення під блискавкою. Додатково 2 кишеньки під сіточкою. Підкладка щільна водонепроникна.
Ручка верхня для перенесення.
В комплекті ремінець, щоб носити кейс на плечі.
На задній стінці резинка, щоб кріпити кейс на ручку валізи.
Фурнітура в колір кейсу.
Розмірна сітка:
- Кейс (35*29*16см, об‘єм 16л, вага 1кг, кріпиться на валізу та має ремінець, щоб носити на плечі)
- Розмір XS (50*35*19см, об‘єм 25л, вага 2,4кг)
- Розмір S (56*40*20см, об‘єм 36л, вага 3кг)
- Розмір М (66*46*26см, об‘єм 66+13л, вага 3,8кг, має додаткове розширення об‘єму)
- Розмір L (76*53*30см, об‘єм 100+18л, вага 4,8кг, має додаткове розширення об‘єму)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Кейс-пілот |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Помаранчевий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Ключовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 16 л |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



