Валіза пластикова, виготовлена зі 100% поліпропілену, який не боїться зовнішніх ударів.
Всередині два повноцінних віділення, одне під блискавкою, інше затягується ременями. Додатково кишенька під сіточкою, та маленька кишеня всередині.
Ручка верхня для перенесення та бокова.
Висувна ручка телескопічна алюмінієва.
Колесика подвійні поліуретанові, обертаються на 360*.
Підкладка щільна водонепроникна.
Кодовий замок вбудований типу TSA. Фурнітура в колір валізи.
Кейс (37*31*17см, об‘єм 17л, вага 1кг, кріпиться на валізу та має ремінець, щоб носити на плечі)
Розмір S (55*40*20см, об‘єм 44л, вага 2,9кг, має додаткове розширення об‘єму)
Розмір М (66*46*26см, об‘єм 77л, вага 3,8кг, має додаткове розширення об‘єму)
Розмір L (77*53*30см, об‘єм 115л, вага 4,9кг, має додаткове розширення об‘єму) -
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Франція |
| Призначення | Унісекс |
| Замок | TSA кодовий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Розмір | Великий |
| Тип | Валіза |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Виробник | Airtex |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Зелений |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розміри | |
| Висота | 77 см |
| Вага | 4.9 кг |
| Ширина | 53 см |
| Об`єм | 114 л |
| Глибина | 30 см |
- Ціна: 5 295 ₴




