Міський жіночий рюкзак.
Одне основне відділення з щільною тканинною підкладкою.
Всередині потайна кишенька на блискавці й кишенька вільного доступу.
Ззовні накладна кишеня спереду та кишенька з блискавкою на задній стінці.
Плечові ремені регулюються. Металева фурнітура.
Матеріал: екошкіра.
Розмір 33*27*8см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Виробник | Luck Sherrys |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 33 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вікова група | Доросла |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць, Потайна кишеня на блискавці |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴






