Валіза тканинна, виготовлена з міцного і водовідштовхувального матеріалу - Cordura 800den.
Має 4 коліщатка, що обертаються на 360 градусів. Ідеально підходить як ручна поклажа в літак, має розміри – 57*37*23см з урахуванням коліс. Має додаткове розширення об'єму та зовнішні кишені.
Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
Усередині 1 повноцінне відділення, є ремені, що фіксують. Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 57 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 23 см |
| Основні | |
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Валіза |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Фіолетовий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Наявність коліс | 4 колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴


