Валіза тканинна, виготовлена з водонепроникного матеріалу щільністю 800DEN.
Має 4 коліщатка, що обертаются на 360*.
Ідеально підходить як основний багаж в літак, має розміри – 67*43*26см з урахуванням коліс.
Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
Усередині 1 повноцінне відділення та одне маленьке під сіточкою, є ремені, що фіксують.
Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Зовні є 2 додаткові кишеньки для речей першої необхідності та додаткове розширення об'єму.
Є кодовий замок.
Має 4 коліщатка, що обертаются на 360*.
Ідеально підходить як основний багаж в літак, має розміри – 67*43*26см з урахуванням коліс.
Є верхня та бічна ручка для перенесення та телескопічна алюмінієва ручка, яка фіксується у 3 положення.
Усередині 1 повноцінне відділення та одне маленьке під сіточкою, є ремені, що фіксують.
Підкладка щільна, водовідштовхувальна.
Зовні є 2 додаткові кишеньки для речей першої необхідності та додаткове розширення об'єму.
Є кодовий замок.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.7 кг |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 26 см |
| Основні | |
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Валіза |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Бордовий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴


